O targach

Jeśli zamierzacie wkrótce wziąć slub i interesuje Was jakie trendy ślubne będą obowiązywały w najbliższym roku, musicie koniecznie odwiedzić naszą imprezę. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług i produktów dla przyszłych par młodych, przygotowanych przez wszystkie płockie firmy, a zebranych w jednym miejscu.

Podczas Płockich Targów Ślubnych licznie prezentują się salony ślubne, dekoracje weselne, salony fryzur, kwiaciarnie, konsultanci ślubni, suknie wieczorowe, domy i sale weselne, firmy foto-video, zakłady kosmetyczne, piekarnie, zespoły muzyczne, szkoły tańca oraz wiele innych firm posiadających w swojej ofercie produkty skierowane do przyszłych małżonków. Z pewnością tym, co najbardziej interesuje panny młode to pokazy kolekcji sukien ślubnych, które są dla nas jednym z najważniejszych elementów programu targów. Co roku staramy się aby było ich jak najwięcej i żeby swoją ofertę zaprezentowały wszystkie salony ślubne z Płocka i okolic.Patroni medialni:

Copyright 2007-2019 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Wszystkie nazwy i znaki firmowe lub towarowe użyte na stronie należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.